Posuvné brány od Loquens s. r. o.

  • Výklopná vrata Hörmann Berry

    Kvalita a bezpečnost, vzhled i komfort, to vše poskytují originální výklopná vrata Hörmann Berry. Nabízíme dodávku i montáž.

  • Rolety

    Dodáváme (vč. montáže) 24 barevných provedení od těch nejjednodušších bez potisku až po imitace dřevin, pískované, či jednobarevné látkové rolety.

  • Samonosné brány

    Rádi pro vás zhotovíme bránu na přání. Nabízíme na výběr několik variant. Na místě provedeme montáž. Poskytujeme záruky na výrobek i práce. Nabízíme také servisní služby.

Kovové křídlové brány

zpět na úvod

Záleží na Vašem výběru, jestli chcete kovovou křídlovou bránu tvořenou jedním nebo dvěma křídly. Nosný rám brány je svařen z jeklu - profilu, který je zavěšený na nastavitelný galvanizovaný závěs. Ovládání může být, buď ruční, nebo motorové. Při motorovém ovládání přitom odpadá nutnost použití zámku. Zavřená i otevřená poloha je aretována pomocí motorů. 

 

Obvodový rám křídlové brány z kovu je vyrobený z jeklu 60 x 40mm, brána je vybavena speciálními stavitelnými panty, středovým dorazem, posuvnou západkou a zámkem s cylindrickou vložkou bez kování. Dle přání zákazníka je brána dodávána v nátěru základní barvou nebo žárově zinkovaná, s výplní či dálkově ovládaná s pohonem. Zabezpečení proti úrazu sevřením je řešeno pomocí pohybových čidel. 

Objednávkový formulář

 

Realizace

 

Schémata

Plánek 

NOVINKA 2016

BENDA FÓLIE

Logo

Firma nabízí fólie na okna:

- bezpečnostní fólie
- termoizolační fólie
- protisluneční fólie

(dodávky i montáže)

Web: www.benda-folie.cz

Provozovna

Táborská 61/330
140 00 Praha 4

Provozní doba

Po: 09:00h. - 12:00h. / 13:00h. - 17:00h.

Kontakty

Tel: +420 272 654 640
Mobil: +420 777 265 826
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?