Posuvné brány od Loquens s. r. o.

  • Rolety

    Dodáváme (vč. montáže) 24 barevných provedení od těch nejjednodušších bez potisku až po imitace dřevin, pískované, či jednobarevné látkové rolety.

  • Samonosné brány

    Rádi pro vás zhotovíme bránu na přání včetně montáže na místě. Nabízíme záruku na výrobek, i na práce, a provozujeme také servisní služby.

  • Pletivové ploty

    Také vám rádi dodáme pletivové ploty různých variací včetně montáže. Nabízíme záruku na práci i materiál. Samozřejmostí jsou také servisní služby.

Kovové samonosné brány

zpět na úvod

Velmi populární jsou samonosné kovové brány. Protože konstrukce umožňuje praktický bezúdržbový provoz a nevyžaduje také dokonale vyrovnaný terén. Samonosná kovová brána se pohybuje pomocí nosného C profilu, nosného vozíku, vodícími rolnami, vodícího hřebenu, umístěném přímo na konstrukci brány a je  umístěna na vyvýšeném betonovém základu.

Tento typ brány je konstruován tak, že na spodní hraně brány je umístěn “C” profil, ve kterém se pohybuje celý rám brány pomocí vozíků pevně ukotvených k betonovému základu. Samonosná brána z kovu se pohybuje nad úrovní terénu. Rám nesené brány však oproti posuvné bráně musí být o cca 1/3 delší pro umístění vozíků a protiváze. Výhodou nesených bran je, že nepotřebují spodní kolejnici a žádnou údržbu v ose posunu. 

Obvodový rám brány je vyrobený z jeklu 60 x 40mm, spodní vodící profil „C „ 70 x 60 x 3,5mm + svařen s jeklem 60 x 40mm, horní vodící profil „L“ 40 x 40mm, stabilizační sloupek z jeklu 80 x 80mm, vč. základové patky pro zabetonování. Dle přání zákazníka je samonosná kovová brána dodávána v nátěru základní barvou nebo žárově zinkovaná, s výplní či dálkově ovládaná s pohonem. Zabezpečení proti úrazu sevřením je řešeno pomocí pohybových čidel.

Objednávkový formulář

Něco z realizovaných zakázek

Katalog kovových prvků (katalog DAMA)

NOVINKA

BENDA FÓLIE

Logo

Firma nabízí fólie na okna:

- bezpečnostní fólie
- termoizolační fólie
- protisluneční fólie

(dodávky i montáže)

Web: www.benda-folie.cz

Provozovna

Ke dni 01. 06, 2018 uzavíráme provozovnu "Táborská 61/330, 140 00 Praha 4", zůstává pouze sídlo naší firmy.

Dílna

ulice 5. května 556
252 19 Rudná
okres Praha-západ

Kontakty

Tel: +420 272 654 640
Mobil: +420 777 265 826
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?