Posuvné brány od Loquens s. r. o.

 • Rolety

  Dodáváme (vč. montáže) 24 barevných provedení od těch nejjednodušších bez potisku až po imitace dřevin, pískované, či jednobarevné látkové rolety.

 • Samonosné brány

  Rádi pro vás zhotovíme bránu na přání včetně montáže na místě. Nabízíme záruku na výrobek, i na práce, a provozujeme také servisní služby.

 • Pletivové ploty

  Také vám rádi dodáme pletivové ploty různých variací včetně montáže. Nabízíme záruku na práci i materiál. Samozřejmostí jsou také servisní služby.

Interiérové žaluzie

zpět na úvod

1. Skládané žaluzie Plisé

Tento zastiňovací prvek se stává stále častějším doplňkem domácností. Díky velké variabilitě lze tento typ žaluzie namontovat do každého typu okna, a to i v kombinaci DEN / NOC.

Nosným prvkem žaluzie Plisé je lakovaný hliníkový profil, v několika barevných provedeních, na kterém je připevněna stínící tkanina, dole ukončená spodním profilem. Tkanina je vodorovně skládaná, šířka skladu je nejčastěji 2 cm. Při vytahování vzhůru se látka nenavíjí jako u rolety, ale skládá se na principu harmoniky. Výrobek je doplněn o vodící lanka pro lepší fixaci látky. Nový model Plisé má pohyblivý také horní profil, takže žaluzii lze otevírat zespodu i shora, podle slunce nebo momentální situace svitu pouliční lampy.

 

2. Vertikální žaluzie

Systém „Blue Line“ je postaven na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem. 

Objednávkový formulář

 

3. Horizontální žaluzie

Standard

Typ STANDARD se vyrábí ve dvou variantách: v meziskelním provedení mezi okenní křídla (u špaletových oken) s vývodem ovládání žaluzie do místnosti a interiérovém provedení na vnitřní okenní křídlo s ovládáním na tyčku.Tento typ žaluzie je vybaven hliníkovou lamelou: 

 • síla 0,18mm / 58 barevných odstínů
 • šířka 25mm / 9 odstínů
 • šířka 16mm / 9 odstínů 

Nosič se standardně dodává v barvě bílé, stříbrné, hnědé, slonové kosti, zlaté, bronzové, jiné barvy dle aktuálního vzorníku. Vedení je možné zajistit silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Obě varianty je možné vyrobit v domykatelném (celostínícím provedení) po dovření lamel je minimalizován prostup světla skrze lamely.

Objednávkový formulář

SUPER

Ovládání tohoto typu je stejné jako u žaluzie STANDARD. Žebříčky a provázky jsou sladěny s barvou lamel. Žaluzie mohou být vybaveny lamelou v šířce 25 mm o síle 0,18 mm v 35-ti barevných odstínech / 18 Super/, lamelou o síle 0,21 mm v 50-ti barevných odstínech / 21 Super/, nebo lamelou v šířce 16 mm v 9 –ti barevných odstínech /16 L – Super/. Vedení je možné zajistit silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Opět je možné vyrobit domykatelné (celostínící) provedení. 

Objednávkový formulář

IDK

Typ IDK je nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken. Žaluzie je ovládaná řetízkem (standardně v barvě bílé, šedé, béžové, hnědé nebo zlatý dub), který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Nosič se standardně dodává v barvě bílé, stříbrné, hnědé, slonové kosti, zlaté, bronzové, jiné barvy dle aktuálního vzorníku. Žaluzie mohou být vybaveny lamelou: 

 • šířka 25mm / o síle 0,18mm / 58 barevných odstínů (IDK 18)
 • síla 0,21mm / 50 barevných odstínů ( IDK21)
 • šířka 16mm / 9 barevných odstínů (IDK16 L) 

Vedení je zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Opět je možné vyrobit domykatelné (celostínící) provedení. 

Objednávkový formulář 

IDK S RONDOLIŠTOU

Jedná se o luxusnější provedení žaluzie typu IDK, kdy horní nosič je překryt zaoblenou lištou v barvě bílé, stříbrné, hnědé, slonové kosti, bronzové nebo polepen renolitovou folií v imitaci dřeva. Stejně sladěn je i spodní nosník. Ostatní parametry jsou shodné s žaluzií IDK bez rondo lišty.

Objednávkový formulář 

MONOKOMANDO

Tyto žaluzie mohou být dodávány i s motorickým pohonem a dálkovým ovládáním. Bezmotorové ovládání je zajištěno řetízkem a žaluzie mohou být vybaveny lamelou: 

o šířce 35mm

 • Monokomando 35 / 4 barevné odstíny

o šířce 25mm

 • Monokondo 25 / 61 barevných odstínů

o šířce 16mm

 • Monokomando 16 / 9 barevných odstínů 

Boční vedení je zajištěno poplastovaným ocelovým lankem. 

Objednávkový formulář

MAX 25

Tento typ žaluzie díky své konstrukci umožňuje montáž do horní zasklívací lišty plastových oken a euro oken, kdy široké kusy můžeme upevnit na více místech po celé délce nosiče (což jiné výrobky neumožňují). U této žaluzie je použita převodovka až od 3,5 m2 a žaluzie vykazuje bezkonkurenčně lehký chod. Mohou být dodávány i s motorickým pohonem a dálkovým ovládáním. Bezmotorové ovládání je zajištěno řetízkem v barvě bílé, šedé,
béžové, hnědé nebo zlatý dub. Nosič je překryt zaoblenou, elegantní hliníkovou lištou (možnost výběru - 9 barev a dekorů imitace dřeva). 

Lamely jsou dodávány v: 

 • šířka 25mm / síla 0,18mm / 35 barevných odstínů
 • síla 0,21mm / 50 barevných odstínů
 • šířka 16mm / 9 barevných odstínů 

Objednávkový formulář

EURO 25

Žaluzie s bambusovou lamelou (šíře 25mm, 6 odstínů dřeva) určená pro instalaci do zasklívacích lišt euro oken nebo oken plastových (bez dělících příček) s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Mohou být dodávány i s motorickým pohonem a dálkovým ovládáním. Bezmotorové ovládání je zajištěno řetízkem v barvě slonové kosti, přírodního a zlatého dubu, popř. kovového-v barvě stříbrné. Boční vedení je zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

Objednávkový formulář

NOVINKA

BENDA FÓLIE

Logo

Firma nabízí fólie na okna:

- bezpečnostní fólie
- termoizolační fólie
- protisluneční fólie

(dodávky i montáže)

Web: www.benda-folie.cz

Provozovna

Ke dni 01. 06, 2018 uzavíráme provozovnu "Táborská 61/330, 140 00 Praha 4", zůstává pouze sídlo naší firmy.

Dílna

ulice 5. května 556
252 19 Rudná
okres Praha-západ

Kontakty

Tel: +420 272 654 640
Mobil: +420 777 265 826
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?