Nabízíme dodávky a montáže plotů

Nabízíme dřevěné ploty, plastové ploty a kovové ploty v různých provedeních. Můžete si u nás vybrat několik typů výplní, ať už plaňky, tyče nebo speciální ornamentní z nejrůznějších kovářských prvků. Sestavení ceny za plot je odvislé od přesného zadání. Zašlete nám objednávku přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pošleme vám přesnou cenovou kalkulaci.

  • imageU dřevěných výplní nabízíme plotovky různých šířek, nejčastěji však klasické 10 a 11cm, tloušťky 18 až 20mm. Na přání zákazníka je možné plaňky upravit seříznutím nebo zaoblením do určitého tvaru, dle požadavků (špice, úkos, oblouk). Při volbě vyšších plotů a výplní je však lepší volit sílu 22mm. Plotové plaňky jsou hladce hoblované. Více »

  • imageU kovových výplní necháváme velikost, tvar i barvu plotovek zcela na individuálním přání zákazníka. Více »

  • imageU plastoých výplní nabízíme variantu EVERWOOD s parametry 100x10x(až 6000mm), variantu RECYKLÁT s parametry 21x78x(až 6000mm) aj. Na přání zákazníka lze jednotlivé plaňky upravit seříznutím. Zaplatíte pouze skutečně odebranou délku, bez jakýchkoliv prořezů. Při montáži používáme nekorodující spojovací prvky. Více »

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?