• banner

Plisé síť

je určená především pro montáž do ostění a dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Ve spojení s pomocnými profily L 40×20 mm je možné síť namontovat i čelně na dveřní rám. Pro správnou funkci sítě musí být montážní plochy na sebe kolmé a posunu sítě nesmí bránit žádná překážka jako např. klička apod.

Plisovaná dveřní síť představuje revoluční pokrok díky 6ti charakteristikám: 

  1. imageVšechny profily sítě jsou vyrobené z extrudovaného hliníku. Síť se skládá z horního vodícího profiluposuvných segmentů s integrovanou plisovanou síťovinou. V jednom vodícím profilu může být více segmentů. Vzájemným spojením segmentů lze touto sítí pokrýt fasádní otvor, až do šířky 5600 mm a výšky 2600 mm.
  2. Použití plisované síťoviny, která je vyrobená ze skelného vlákna potáhnutého polyesterovou ochrannou vrstvou černé barvy a je napínaná kevlarovými šňůrkami, rovněž černé barvy. Síťovina je z UV stabilního materiálu.
  3. Bezbariérový průchod sítí je ideální pro starší a rodiny s postiženým členem, protože se na spodní straně sítě nachází jen jemná vodící PVC páska / rozměr 20,7×2,7 mm.
  4. Řetězový mechanismus sítě zabezpečuje hladkou manipulaci, bez nutnosti použití navíjecích strun.
  5. Omezený počet komponentů dělá z instalace sítě extrémně jednoduchou, rychlou a efektivní záležitost.
  6. Síť je možné kdykoliv velmi jednoduše demontovat a znovu namontovat bez použití nářadí, což je výhoda, obzvlášť v zimním období.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky