Tuto sekci jsme vytvořili pro reklamní účely na internetu. Najdete zde naše logo ke stažení (viz. odkaz v banneru v záhlaví) pro různé reklamní využití, dále výměnné zpětné odkazy na nejrůznější firmy a odkazy na internetové katalogy firem, kde máme veden firemní zápis. Máte-li zájem o spolupráci, volejte na tel.: 777 265 826 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Nabízíme, pro vzájemnou výměnu (umístění banneru na webové stránky), naše reklamní bannery. Zkopírujte zdrojový kód pod vybraným reklamním bannerem a umístěte ho na vaše webové stránky. Více »

Seznam spolupracujících firem na internetu formou výměny tzv. zpětného odkazu. I vaše webové stránky zde můžeme přidat, pokud umístíte na své webové stránky odkaz na naše webové stránky. Více »

Seznam odkazů na katalogy firem, kde máme vytvořen firemní zápis, který zahrnuje název firmy, popis činnosti, kontaktní údaje (telefon, mobil, email, adresu webových stránek), případně i provozní dobu. Více »