Nabízíme dodávky, montáže a servis vjezdových bran 3 typů z různých materiálů

Nabízíme 3 varianty vjezdových bran, a sice posuvné brány, samonosné brány a otočné (tj. křídlové) brány. U jednotlivých bran si můžete prohlédnout ceník a něco z našich realizovaných zakázek, což vás může inspirovat a vybrat si tu vaši, o kterou budete mít zájem. Ke všem typům bran nabízíme i záruční a pozáruční servis.


imageTyto brány jsou vyrobeny z hliníkových slitin, které jsou moderní, pevné a lehké. Komponenty jsou vyrobeny z nerez oceli, což nabízí delší životnost a stálý výborný vzhled. Design brány je sladěn vč. každého detailu, což působí velmi přirozeně. Brána je opatřena kartáčovou clonou, což zabraňuje vnikání nečistot do kolejnice. Otevírání a zavírání brány je tiché, pohyb je elegantní. Pořizovací cena brány je navíc stejná jako u běžné pozinkované! Více »

 

 

imageZáleží na výběru, jestli chcete kovovou křídlovou bránu tvořenou jedním nebo dvěma křídly. Nosný rám brány je svařen z jeklu - profilu, který je zavěšený na nastavitelný galvanizovaný závěs. Ovládání může být buď ruční nebo motorové. Při motorovém ovládání přitom odpadá nutnost použití zámku. Zavřená i otevřená poloha je aretována pomocí motorů. Více »

 

 

 

imageTato kovová posuvná brána je na spodní hraně opatřena pozinkovanými kolečky, která rolují po kolejnici, pevně zakotvené do betonu, na úrovni terénu. Kolejnici je třeba umístit na betonový základ, který brání deformaci kolejnice při práci podloží během roku. Nevýhodou je, že je nutno kolejnici udržovat bez nečistot, hlavně v zimním období. Pohony pohybují bránou přes ozubené hřebeny přišroubované k rámu brány. Více »

 

 

imageVelmi populární jsou samonosné kovové brány, protože konstrukce umožňuje praktický bezúdržbový provoz a nevyžaduje dokonale vyrovnaný terén. Samonosná kovová brána se pohybuje pomocí nosného C profilu, nosného vozíku, vodících rolen, vodícího hřebenu, umístěném přímo na její konstrukci. Brána je umístěna na vyvýšeném betonovém základu. Více »