• banner

bannerbanner

 

Nabízíme dodávky a montáže posuvných bran

Popis: Tato kovová posuvná brána je na spodní hraně opatřena pozinkovanými kolečky, která rolují po kolejnici pevně zakotvené do betonu, na úrovni terénu. Kolejnici je třeba umístit na betonový základ, který brání deformaci kolejnice při práci podloží během roku. Nevýhodou je, že je nutno kolejnici udržovat bez nečistot, hlavně v zimním období. Pohony pohybují bránou přes ozubené hřebeny přišroubované v rámu brány. V horizontální poloze drží bránu sloup pomocí rolniček.

Obvodový rám brány je vyroben z jeklu 60 x 40mm, spodní vodící profil "L" 35 x 35mm, horní vodící profil "L" 40 x 40mm, stabilizační sloupek z jeklu 80 x 80mm. S příslušenstvím 2 kusů koleček a jednoho kusu válečku pro horní vedení.

Výplň brány dle výběru.

Barva brány, dle přání zákazníka, je dodávána v KOMAXITU (vypalovaná barva) nebo žárově zinkovaná. Bránu lze ovládat pohonem s dálkovým ovládáním. Zabezpečení proti úrazu sevřením je řešeno pomocí bezpečnostních fotobuněk.

 

Motory, které dodáváme k vjezdovým bránám

 

1. TaHoma + SOMFY ELIXO 500 24V 3S M io komfort sada pro posuvné brány

Sada centrální řídící jednotky TaHoma a Somfy Elixo 500 24V 3S M io komfortní sady pro posuvnou bránu s hmotností do 500kg
Hmotnost: 15kg

 

 

 

2. SOMFY ELIXO 500 24V 3S M io komfort sada pro posuvné brány

Komfortní sada Somfy Elixo 500 24V 3S M io pro posuvnou bránu s hmotností do 500kg
Hmotnost: 10kg

 

 

 

3. BFT Deimos Ultra BT A600 komfort sada

Sada pohonu posuvné brány do 600kg
Hmotnost: 22kg

 

 

 

 

Video-ukázka [ čas: 00:00:24 ] Poznámka: pro opětovné přehrání videa je nutné aktualizovat tuto www stránku

Galerie posuvných bran